Додати до маршруту

тунель кохання

GPS координати: 50°45’4”N 26°2’36”E
Рейтинг:
4645 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Часто ми чуємо, що природа здатна творити справжні чудеса. І з цим неможливо посперечатися. Яскравим доказом цієї аксіоми є «Тунель кохання», який знаходиться між селищами Оржів і Клевань Рівненської області. Звичайно, не можна сказати, що до створення цього унікального місця не доклав руки людина, але, про все по порядку.

Тунель кохання навесні

Тунель кохання навесні

Походження тунелю кохання

Можна почути безліч байок про походження цього тунелю. Не обійшлося тут і без легенд про нещасливе кохання, зраду і загиблої нареченій, але, насправді, все набагато прозаїчніше. Нічим непримітне містечко Клевань знаходиться всього в 24 км. від Рівного. Ще кілька десятиліть тому тут вирувало індустріальна життя. Одним з ключових об'єктів виробництва був Оржівський деревообробний комбінат. Саме це, здавалося б, неромантичное місце, ми повинні дякувати за таку красу. Вся справа в тому, що між станцією Клевань і комбінатом регулярно курсували потяги, які доставляли людей на роботу і виконували вантажні перевезення. Обламуючи гілки дерев, що ростуть з боків залізниці, вони рік у рік створювали живі стіни з боків тунелю.

Тунель кохання влітку

Тунель кохання влітку

З переходом на ринкову економіку виробництво стало затихати, і все рідше можна було почути стукіт коліс в цих краях.тунель коханнястав покриватися травою, і утворилася своєрідна дах з гілок, що не чіпляють вагони. Зараз, по дорозі регулярно ходить лише один поїзд, який підтримує тунель в такому вигляді, і не дає йому зарости остаточно. Тому, здійснюючи прогулянки по цьому місцю і роблячи тисячі фотографій, слід бути обережним і пам'ятати, що це все ще діє дорога.

Тунель кохання восени

Тунель кохання восени

Коли краще відвідати тунель

Це місце було приречене на те, щоб стати місцем паломництва тисяч закоханих пар. Тунель довжиною приблизно 1 км. зачаровує своєю романтичною атмосферою. Оскільки, з-за дерев, освітлення тут дуже нерівномірний, створюється чарівна, інтимна атмосфера, яка сприяє неспішним прогулянкам, тримаючись за руки з коханою людиною. Тож не дивно, що цей мальовничий куточок відразу ж обріс кількома красивими легендами. Наприклад, за повір'ям, якщо закохана пара, під час прогулянки, загадає бажання, природно при цьому поцілувавшись, то воно без сумніву збудеться. Звичайно якщо любов по-справжньому щира. Дуже популярно це місце і серед молодят. Кращих ракурсів для весільного альбому просто не знайти. Ідеально відвідувати це місце влітку або восени. У ці сезони видовище особливо заворожує. Якщо ви зважилися на таку подорож взимку, ви теж не прогадаєте, але краще це зробити після снігопаду, поки дерева вкриті снігом.

Тунель кохання взимку

Тунель кохання взимку

Таке нерукотворне чудо природи як «Тунель кохання» приваблює туристів з усієї України і не тільки. Унікальна картина живої природи змушує в черговий раз замислитися над тим, що для природи немає нічого неможливого. Тунель кохання знаходиться в дуже зручному місці, і якщо у вас немає машини, то туди запросто можна дістатися на поїзді або маршрутці.

Вхід в тунель кохання

Вхід в тунель кохання

джерело:
canon-fan.com, livejournal.com, tourrezerv.ru

GPS: 50 ° 45'4 "N 26 ° 2'36" E

Адреса: смт Клевань, Рівненська обл.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі