Додати у маршрут

Термальні води Косино

Регіон:
GPS координати: 48.25942612 22.49210358
Рейтинг:
586 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут

Вода - джерело життя. Від її якості залежить наше здоров'я. Вода настільки унікальна і незбагненна, що ми до цих пір не знаємо все про її властивості і силі. Нам залишається тільки користуватися цим даром.

Одна з можливостей оздоровитися і відпочити - купальні з термальною водою в Косоні. Цей комплекс розташований в мальовничому місці, оточеним лісом. Тут навіть повітря цілюще. Будівництво велося за підтримки угорських майстрів.Сам будиночок виконаний в австро-угорському стилі: Солом'яний дах, коричневе дерево і біла штукатурка. Усередині оздоблення відповідає загальній тематиці.

На території оздоровчого комплексу «Термальні води Косино» розташовано 5 басейнів.Вода в басейнах не має аналогів ні в Україні, ні в Європі. Список захворювань, при яких допомагає прийняття ванн, дуже великий. Комплекс працює цілий рік. Тому було б добре провести тут не один день, а весь відпустку. тутнеподалік можна зняти готельний номер. На час купання можна орендувати шафка для речей. Після купання можна розслабитися і охолонути в спеціально обладнаній кімнаті відпочинку. Можна скористатися послугами масажиста. Також є фінська лазня.

Від Берегово до села Косонь близько 18 кілометрів, траса P54 і T0707. зУжгородачерезМукачевонеобхідно слідувати по трасі E58 і T0707.

Цей об`єкт у маршрутах

Цей об`єкт у статтях

Коментарі