Додати до маршруту

Театральна площа, Тернопіль

GPS координати: 49.55355072 25.59476280
Рейтинг:
2744 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Тернопіль не рясніє великою кількістю архітектурних пам'яток. Але все, що тут є, створює неповторний романтичний образ міста. У число таких місць входить і Театральна площа.

Історія площі

За часів Великої Вітчизняної війни Тернопіль дуже постраждав. Більшість будівель було повністю зруйновано. Що саме було на місці площі з'ясувати так і не вдалося.

Було прийнято рішення про будівництво драматичного театру та прилеглої до нього площі. У 1950-х з'явився і театр, і одна з найкрасивіших площ міста. Не так давно Театральна площа в Тернополі була відреставрована. Було встановлено кілька нових об'єктів.

Пам'ятки Театральній площі

віддраматичного театру імені Т. Шевченкаведе затишна доріжка з арочним оформленням, затягнутим зеленню. Це вважається початком Театральній площі. Далі площа розширюється в пішохідну зону. У тіні дерев ховаються майстерно зроблені лавочки. Театральна площа викладена тротуарною плиткою. Навколо все відмінно озеленено.

Але головне, тут ви зможете побачити кілька оригінальних пам'ятників. Так на одній з лавок вам складе компаніюжіноча скульптура, схожа на вчительку англійської мови. Ще на площі знаходитьсяпам'ятник Соломії Крушельницькій. Справжньою окрасою Театральної площі є фонтан. Він додає пейзажу легкості і грайливості, відмінно освіжає у спекотні літні дні.

Як дістатися

З автовокзалуТернополядо Театральної площі можна пройтися пішки. Через площу також проходять міські маршрути № 1 і 25.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі