Додати до маршруту

Театр пива «Правда», Львів

GPS координати: 49.84196091 24.03020096
Рейтинг:
476 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Театр пива «Правда» вЛьвові- заклад порівняно новий. Він відкрився в грудні 2014 року на місці старого універмагу наплощі Ринок. Чотири роки в приміщенні робили ремонт, і в кінці року перед зимовими святами на головній площі міста відкрила перед відвідувачами двері крафтового пивоварня від холдингу емоцій «! Фест ».

Назва закладу вибрали не спроста. У цій пивоварні варять справжнє пиво. А всередині приміщення стоїть апарат, де, власне, і роблять пиво. Спостерігаєш за цим процесом захоплено, ніби ти дійсно знаходишся в якомусь театрі.

У ресторані є три поверхи. Інтер'єр - типовий для пабу. Зручні дерев'яні меблі, різні цікаві деталі на стінах, приглушене світло. Родзинкою закладу є величезні вікна, з яких добре видно площа Ринок.

Головний пивовар львівського театру пива «Правда» родом зі Сполучених Штатів Америки. Його ім'я Корі МакГіннес. За плечима Корі - багатий досвід роботи в європейських і американських мануфактурних пивоварнях. У «Правді» можна замовити пиво його авторства це еле зі смородиною, грейпфрутом, новозеландським хмелем і кольором бузини.

Екскурсії в театрі пива «Правда»

З листопада 2015 в театрі пива «Правда» почалися екскурсії на виробництво мануфактурного пива. Під час екскурсії ви дізнаєтесь:

  • де народжується справжнє львівське пиво;
  • відвідайте промисловість
  • продегустуєте три види пива.

Після відвідин виробництва кожен отримає спеціальний сертифікат на одне безкоштовне пиво в «Правді» і можливість придбати пиво «квадрупл», яке продають виключно учасникам пивний екскурсії.

Записатися на екскурсію можна щодня з 11:00 до 19:00.

як доїхати

Театр пива «Правда» у Львові перебуває на площі Ринок, 32

Коментарі