Додати до маршруту

Театр єврейської пісні Нешоме, Київ

GPS координати: 50.45413971 30.51173782
Рейтинг:
532 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Київський театр єврейської пісні «Нешоме» виступає з колоритними і захоплюючими постановками, представляючи колоритне народне єврейське мистецтво. Це завжди яскраві, барвисті і дарують радість спектаклі і захоплюючі концерти.

Історія театру «Нешоме»

Театр «Нешоме» заснували відносно недавно - в 1997 році. Таку назву він отримав від івритського слова «душа». «Нашоме» - це не єдиний київський театр в своєму роді. Другим є театр єврейської пісні імені Шолом-Алейхема.

Ірина Іллівна Портникова є керівником театру єврейської пісні. Практично всі ідеї уявлень належать саме їй. Вона автор не тільки багатьох ідей для вистав, їх режисер-постановник, а й хороший музикант, за сумісництвом ще й педагог.

Чоловік Ірини Іллівни Портникова, Владлен Портников, - режисер театру. Він також входить до складу основних акторів театру єврейської пісні.

Давид Кладницький - київський поет, працює з «Нешоме» і спільно з режисерами ставить самобутні уявлення: «Я підношу у піднебессі ...» і «Ваш Дунаєвський».

Цікаві факти

  • Київський театр єврейської пісні «Нешоме» виступає не тільки зі спектаклями і барвистими концертами, але і бере активну участь зі своїми виступами в різних благодійних акціях. Може пишатися своїми незабутніми конкурсними уявленнями у всіляких фестивалях.
  • Чоловік Ірини Портникова, Владлен Портников, працює в Центрі творчих ініціатив єврейської громади.
  • У Київського театру єврейської пісні «Нешоме» немає певного стаціонарного приміщення. Всі артисти театру працюють виключно на волонтерських засадах.
  • Багато солісти театру частенько влаштовують цікаве дію перед кожною новою сценкою. Вони надягають барвисті яскраві костюми і виконують пісні знаменитого композитора Ігоря Крутого.

постановки театру

Всі вистави театру «Нешоме» насичені, яскраві і надихаючі. Наприклад, в їхньому репертуарі значитися спектакль «Любов за Фрейдом». Ця постановка оповідає про життя знаменитого вченого, «батька психоаналізу» Зигмунда Фрейда. Всі образи максимально точно втілюються молодими досвідченими артистами театру «Нешоме» Кирилом Мазник і Іриною Дем'яненко. Здавалося б, це цілком серйозне подання на не менше серйозну тему, однак на сцені відбуваються парадоксальні веселі, колоритні танці і звучать радісні мелодії.

Іншим цікавим поданням є постановка «Нешоме» на тему життя Оскара Строка, який є воістину «королем танго» в Ризі.

Як доїхати

Київський театр єврейської пісні «Нешоме» знаходиться за адресою: вул. Стрітенська 4/13,Київ. Станція метро «Золоті Ворота» - 600 м,площа Незалежності- 1 км.

Графік роботи: Київський театр єврейської пісні «Нешоме» працює в режимі з 10:00 до 18:00 в будні дні.

Коментарі