Додати до маршруту

Свято-Троїцька парафія, Бердичів

GPS координати: 49.89798355 28.56986237
Рейтинг:
3003 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одне з улюблених місць туристів і жителів містаБердичів- Свято-Троїцька парафія. Вона знаходиться в районі Загребелля - це практично околиця міста. Тут за річкою Гнилоп'ять відкривається це світле місце. Парафія помітно виділяється серед оточуючих її дерев і кущів. У літню пору вона немов потопає в зелених хвилях.

Створення та історія існування Свято-Троїцької парафії

Парафія вперше була зведена в 1759 році. Тоді це була дерев'яна будівля. Її засновник - Микола Радзивілл. Свого часу він був власником міста. Через кілька років Сильвестр Липський повністю перебудовує будинок. У 1836 роціпарафія була споруджена з каменю, А колишнє дерево пустили для обробки цегли.

Радянська влада внесла свій протест з приводу даної споруди. Парафія припинила своє діяння. В цей час тут розміщували різні склади, контори, то, що було необхідно радянським чиновникам. Відновити свою роботу парафія змогла лише в 1945 році. З цього моменту вона більше не припиняла свою діяльність і насьогоднішній день проводить богослужіння.

Найближчі пам'ятки

Побувавши в цьому місці, не втрачайте можливість насолодитися ще кількома пам'ятками, розташованими недалеко від Свято-Троїцької парафії. Обов'язково варто відвідатикостел Святої Варвариіфортеця-монастир Ордена босих кармелітів. Житомирська область, а саме місто Бердичів славиться своїмиісторичними пам'ятками та визначними пам'ятками.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі