Додати до маршруту

Музей Ракетних військ стратегічного призначення

GPS координати: 48.18621445 30.66580582
Рейтинг:
2731 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У Кіровоградській області багато цікавих місць. Одним з таких є Музей ракетних військ стратегічного призначення, який розташованийна території колишньої ракетної бази, Поблизу міста Первомайськ. Таким музеєм не може похвалитися жодна країна світу. Він був створений в 2001 році і являє собоюкомандний пункт з наземним обладнанням. Тут в незмінному вигляді збереглася точка запуску ракет, допоміжні механізми, автомобілі.

Зразки ракетних двигунів зустрічають на підході до музею. Документальні матеріали, розміщені в залах музею, знайомлять зісторією створення Ракетних військ. Ви зможете відвідати командний пункт, ознайомитися з його пристроєм і обладнанням, стартовими позиціями. Унікальна колекція представленадвома тисячами експонатів. Екскурсії дуже цікаві, адже проводять їх фахівці, які служили на цій базі. Бажаючі можуть відвідатипідземний командний пункт, Звідки велося управління запуску бойових ракет. Він розташований на глибині 35 метрів. Завдяки добре експонатам відчувається атмосфера оборонного комплексу. Музей працює без вихідних.

А щоб насолодитися природою Кіровоградської області, варто відвідатиСолене озеров селі Веселівка або курган «Дуплинатовая могила». Нехай подорожі будуть цікавими!

Цей об`єкт у статтях

Коментарі