Додати до маршруту

Солом'янський лісопарк, Київ

GPS координати: 50.42903900 30.47145271
Рейтинг:
218 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Солом'янський лісопарк вКиєвіє одним з найбільших парків столичного Солом'янського району. Його площа становить трохи більше 29 гектарів.

Історія парку

Солом'янський лісопарк заклали на честь визволення міста Києва від німецьких окупантів. Парк почали облаштовувати в 1986 році. Однак роботи в ньому тривали не один рік. Були проведені масштабні ландшафтні роботи - насипали новий шар землі, посадили нові види рослин, змінили схили яру.

У парку є унікальні представники флори, які частково підпадають під дію Бернської конвенції. Також на території ландшафтного парку проходять туристичні змагання серед учнів столичних навчальних закладів та акції громадського руху «За затишну землю».

Навесні і влітку Солом'янський лісопарк відвідує велика кількість людей, а взимку в парку можна побачити багато прихильників зимових розваг - зі схилів парку діти з'їжджають на санках, грають в сніжки.

На території лісопарку з боку вулиці Волгоградській знаходиться історична місцевість -Батиєва гора, На якій були знайдені могильники зарубинецької культури (2-4 століття нашої ери).

Як доїхати

Частина Солом'янського лісопарку знаходиться в межах урочища Кучмин яр між вулицями Кудряшова, Механізаторів і Волгоградській. Краще сюди добиратися тролейбусом №3, який їде відзалізничного вокзалуіпалацу Спорту.

Коментарі