Додати до маршруту

Сквер Стрілка, Харків

GPS координати: 49.98549271 36.22628021
Рейтинг:
6614 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Харків відомий багатьом як індустріальне місто. Але в місті знаходиться безліч цікавих місць для відпочинку. Так одне з улюблених місць городян - сквер «Стрілка». жителіХарковалюблять це місце не тільки за романтичну атмосферу, а й за історію цього місця.

Як виглядає сквер «Стрілка»

Сквер «Стрілка» розташований в дельті двох головних річок міста - Харків і Лопань. Сквер був розбитий на цьому місці щедо революції. Довгий час був в запустінні. І тільки недавно сквер повністю відреставрували.

Численні дерева створюють приємну тінь і відгороджують від шуму великого міста. Уздовж всього скверу є набережна, мощена тротуарною плиткою. Сувора набережна прикрашена алеями з квітами і зручними лавками. Тут приємно проводити час разом з близькими і друзями, заводити нові знайомства.

Часто в сквері граєжива музика. Тоді це місце набуває особливого шарму. Увечері сквер обволікає романтичний туман вуличних ліхтарів. Найкрасивіше місця в Харкові складно знайти.

Цікаві факти про сквері

  • З цим місцем городяни пов'язують історію появи Харкова. Саме звідси пішло заселення міста.
  • А ще на території скверу була відкрита першачовникова станція. Тепер їх тут уже дві. Кожен бажаючий може прогулятися по річці на невеликому прогулянковому катері або на човні.
  • Ще одним примітним місцем скверу є пішохідний міст через річку. Це місце особливо підходить для весільних фотосесій.

Як дістатися

Щоб дістатися до скверу «Стрілка», вам слід скористатися послугами метро. Виходити треба на станції «Радянська». Або ви можете доїхати на власному транспорті до провулка Банний.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі