Додати до маршруту

Сквер Дубініна, Дніпропетровськ

GPS координати: 48.42480469 35.03602219
Рейтинг:
274 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Сквер Володі Дубініна & ndash; це острівець розкішній зелені і затишних алей, розташованих в одному з найпопулярніших районівДніпропетровська. Він відрізняється від інших районів великою кількістю ВНЗ, студентських гуртожитків, історичних пам'ятників і масштабної транспортною розв'язкою. Тут можна знайти маршрутне напрямок в будь-який кінець мегаполісу. Паркова зона скверу відокремлена особливим становищем. Його можна відшукати серед багатоповерхових коробок будинків в глибині проспекту.

Історія героя

Затишний невеликий парк був названийв честь молодого партизана. Він був наймолодший в загоні, але безстрашний. Піонер Володя Дубінін знаменитий своїми успішними разведческой операціями, проведеними в 1941 & ndash; 1 942 роках в районіКерчі. Трагічна смерть 14-річного героя сталася влітку 42-го під час розмінування підходів до стратегічних об'єктів міста. Поховали сміливого піонера в братській могилі неподалік, нагородивши почесним орденом Червоного прапора. У його честь було названо десятки пам'яток, вулиць, провулків і парків радянських міст.

краси скверу

Сквер відрили в 1967 році. Він відрізнявся великою кількістю зелених насаджень, красивих рослин і тихих вуличок. У центральній зоні встановили пам'ятник Володі Дубініна, точніше його бюст на високій кам'яній тумбі. Поступово до кінця 20 століття сквер став занепадати, істотнареконструкція відбулася лише в 2000-хроках. У наші дні цей парк являє собою акуратні алеї з широкими і вузькими вуличками. Особливо городяни його люблять відвідувати в спекотні дні літа, високі дерева забезпечують приємну, освіжаючу прохолоду.

Що ще відвідати

Після візиту в сквер гості можуть відправитися на пізнавальніекскурсіїпо культурному Дніпропетровську. Поруч розташовані десятки цікавих місць з цікавою історією. Варто відвідатипланетарій міста, В якому розроблена спеціальна програма про космос і планетах на доступному для глядача мовою.

Коментарі