Додати до маршруту

Шацькі озера, Шацьк

GPS координати: 51.50000000 23.83333206
Рейтинг:
2941 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Україна по праву пишається Шацькими озерами, що налічують в своєму складі близько 30 водойм. У межиріччі Прип'яті і Західного Бугу щорічно приїжджає відпочивати майже стільки ж туристів, як до моря або в гори.

Як виникли Шацькі озера

На Поліської низовини поширені карстові улоговини, що утворилися в крейдяних покладах. Через щедрого відкладення річкових наносів і підвищити рівня грунтових водпочали виникати численні водойми. Частина з них має канальні з'єднання, за рахунок чого підтримується рівень води в озерах.

З 1983 року озера стали частиноюШацького природного національного паркуз площею більш ніж в 32 тис. гектар. До складу Шацького парку входить друге за величиною озеро України -Світязь.

На території величезного паркузнаходиться безліч баз відпочинку і дитячих літніх таборів. Лісовий масив дозволяє дихати на повні груди, а чисті водойми - купатися в задоволення. Адже вода в озерах прекрасно прогрівається і є чудовою можливістю оздоровити дітей.

Крім усього іншого, Шацькі озера багаті на рибу і залучають рибалок. Не кожен може знайти час, щоб відпочити біля моря, але на пару днів приїхати в ліс час знайти простіше.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі