Додати до маршруту

Різницька (Кушнірська) вежа, Кам'янець-Подільський

GPS координати: 48.67092514 26.57594872
Рейтинг:
88 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Колись оборонна вежаКам'янця-Подільського, А саме Різницька башта, захищала місто зі східного боку. Зараз це архітектурний історичний пам'ятник, який має свою історію і прикрашає Кам'янець-Подільський. Кушнірська вежа (це її друга назва) має ряд своїх унікальних особливостей, на відміну від інших веж міста.

Історія Різницькій вежі

Різницька башта виконувала оборонну функцію і була частиною зміцнення старовинних воріт міста, до складу яких входило три подібних побудови. Але саме вона приваблює численних туристів і городян, так як є найменшим зміцненням в місті.

Тільки Кушнірська вежа має квадратні обриси, коли всі інші виконані в округлій формі. На жаль, деякі її частини були зруйновані, тому для її повного воостановленія довелося провести реставраційні роботи. Зараз її верхівка добре видніється серед численних зелених насаджень з будь-якого ракурсу.

Як дістатися

Розташовується Різницька (Кушнірська) вежа в центрі Кам'янця-Подільського на вулиці Вали. Знаходиться біля річки Смотрич прямо на краю обриву. Дістатися до неї можна пішки відНовопланівського моста, Який є сполучною ланкою Нового і Старого міста. Пройшовши дві вежі -гончарну, А слідом за неюКравецкий, Ви дійдете до Різницькій вежі.

Коментарі