Додати до маршруту

Регіональний ландшафтний парк Диканський

GPS координати: 49.84285355 34.57545090
Рейтинг:
456 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Диканський регіональний природний парк був заснований в 1994 році. У 2008 році він отримав статус «національного». На своїй великій території парк об'єднав кілька історичних, архітектурних і природних пам'яток. У поєднанні з місцевим народним колоритом вийшлоприголомшливе місце для відпочинку.

ландшафт паркудуже різноманітний. Тут можна побачити просторі поля і луки. Вам сподобається прогулянка в дібровах і хвойних лісах. Також є можливість досліджувати таємничі яри і балки. Тут вже прокладено кілька туристичних маршрутів. Територією парку можна зробити кінну прогулянку, щоб ще краще розгледіти всю красу тутешніх місць. Парк ідеально підходить для піших прогулянок, тому що володіє казковою атмосферою.

На території Диканського парку колись стояло родовий маєток династії Кочубеїв. На жаль, величезний палац родини на 100 кімнат був зруйнований в революційні роки. Також тут зберігаються деякіархітектурні пам'ятники 18-19 століть. наприклад,Тріумфальна арка,Троїцька церква,Миколаївська церкваз дзвіницею. Не так давно в парку були знайдені залишки печерного монастиря. За деякими припущеннями, він з'явився тут в 1602 році.

Диканський національний парк виконує ще йприродоохоронну функцію. Деякі об'єкти вважаються надбанням країни. Тут можна побачити ялинову і бузкову гаї, заказник Фесенкова Горби, вихід пісковиків.

Відвідування Диканського парку подарує вам нові сили і враження. Тут ви зможете дізнатися багато цікавого про рідний край.

Коментарі