Додати до маршруту

Водоспад Пробій, Яремче

GPS координати: 48.43911362 24.53966331
Рейтинг:
4221 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Водоспад Пробій розташований в самому серці курортних Карпат, в містіЯремче. Це чудо природи & nbsp; є одним з найкрасивіших в Україні.

Факти про водоспаді

Цікавий факт: Водоспад Пробій в Яремче є одним з нечисленних карпатських водоспадів, до & nbsp; яким легко дістатися, адже він знаходиться практично в місті. Існує версія, що раніше водоспад був висотою в 25 метрів, але його підірвали, тим самим зменшивши, щоб зручно було сплавляти дерев'яні колоди вниз по річці. До слова, люди, які, власне, сплавляли ліс річкою, називалися бокорашами.

Водоспад Пробій знаходиться на річці Прут. В кінці свого шляху вода з оглушливим гуркотом зривається вниз з восьмиметрової висоти, і складається таке враження, що водоспад кипить! Спостерігати за цим дивом природи можна з високого пішохідного моста, який розташовується прямо у & nbsp;сувенірного ринку& Nbsp; міста Яремче. З моста водоспад можна розглянути з усіх боків.

Також розглянути Пробій можна з підвісною переправи. З & nbsp; неї ви побачите, як вирує водоспад! Попереджаємо: вхід на переправу платний.

Якщо ви захочете зробити круте фото на пам'ять і підійдете близько до водоспаду, будьте обережні: у річці дуже слизьке каміння. Краще не лізти туди взагалі і обмежитися фотографією з пішохідного моста.

Недалеко від водоспаду починається маркований маршрут на гірський хребет і гору Явірник. Також Пробій є кінцевою точкою рафтинговий маршруту. Шибайголови, за умови, що в Пруті високий рівень води, спускаються на байдарках зВорохти& Nbsp; в Яремче. Довжина маршруту & ndash; & nbsp; 40 км.

Як доїхати

Водоспад Пробій знаходиться в місті Яремче. Відразу за ним обладнали сувенірний ринок, де можна накупити всякої всячини: вишиванки, Коці & nbsp; (вовняну ковдру), прикраси, посуд. Також недалеко від Яремча знаходиться ще один красивий карпатський водоспад & ndash;дівочі сльози.

Коментарі