Додати до маршруту

Приазовський національний природний парк

GPS координати: 46.40000153 35.41666794
Рейтинг:
186 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

На території України залишилося зовсім небагато місць, незайманих людиною. Такі «острівці» незайманої природи охороняються державою. Одне з таких місць - Приазовський національний природний парк.

З історії Приазовського природного парку

Приазовський національний природний парк був створений з ініціативи В. Ющенко в 2010 році. вінє другим за величиною паркомв Україні. Його площа становить близько 80 тисяч гектар. Природа парку вражає своєю різноманітністю. Тут є і степи, і озера, і море. Більш красивого місця для відпочинку не придумаєш. Найкраще відвідати парк в кінці весни і літа. Тоді перед вами відкриються всі принади заповідних земель.

Перлиною природного парку вважаєтьсямолочний лиман. Його відчистили від сміття. Глибина лиману становить приблизно 3 метри. Від моря його відділяє тонка піщана смуга. Степова зона парку порадуєлюбителів безкрайніх просторів. Аромат трав і спів птахів, шум ковили і квакання жаб - все це невід'ємна частина Приазовської степу. Прибережна лінія національного парку відрізняється своєю чистотою і комфортністю. На берегах Азовського моря розташовуються дитячі бази відпочинку. Пляжі Приазовського парку - улюблене місце відпочинку багатьох українців та гостей з інших країн.

пам'ятки поблизу

Парк знаходиться недалеко відБердянська. Багатьом туристам відомийвідмінний аквапарк. Також не може не зацікавити колесо огляду.

Як дістатися до Приазовському парку

Єдина можливість дістатися до Приморського парку - власний транспорт або найманий. З Бердянська,КирилівкиіМелітополячасто курсують туристичні автобуси. Але дістатися можна тільки до межі парку. Далі продовжувати шлях веде пішки.

Коментарі