Додати до маршруту

Пороги, Хохитва

GPS координати: 49.52447128 30.91194916
Рейтинг:
349 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Для тих, кому набридло сидіти в офісі, кому нудні одноманітні тури по Україні, тим сподобається дізнатися рідний край з іншого боку.

Україна славиться своєю приголомшливою природою. Дух захоплює від пейзажів, які відкриваються навколо.пороги на річці Рось, Поблизу села Хохітва, яскравий тому доказ. Це одне з найбільш відвідуваних місць у любителів активного водного відпочинку. Це місце являє собою острівець, який з усіх боків оточений порогами. Кожні вихідні ріка наповнюється людьми на каяках і байдарках. Маршрути тут абсолютно різні. Від найпростіших маршрутів, які зможе пройти будь-яка доросла людина без спеціальної підготовки, до складних і небезпечних для майстрів. Це місце виграє на тлі інших порогів за рахунок своєї близькості доКиєву.

Для тих, хто просто приїхав поспостерігати заборотьбою стихії і людини, Тут теж знайдуться заняття. Навколо відкривається приголомшливий вид, а недалеко від порогів знаходиться найбільший на Київщині гранітний кар'єр.

Пороги Хохітва - ідеальне місце дляводного туризму. Такий відпочинок заряджає новою енергією і додає сил. Регулярно організовуються виїзди з досвідченими інструкторами з Києва. Кожен бажаючий може випробувати себе в цьому виді спорту.

Коментарі