Додати у маршрут

Пішохідний міст на Монастирський острів, Дніпропетровськ

Регіон:
GPS координати: 48.46498108 35.07266617
Рейтинг:
314 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут

Міст на Монастирський острів єдиний пішохідний міст в центральній частиніДніпропетровська. Поєднує він дві частинипарку Шевченка, Правий берег міста і північну частину Монастирського острова. Збудований міст був в 1956 році.

Історія пішохідного моста в Дніпропетровську

Раніше на місці сучасного пішохідного моста розташовувавсястарий гужовий міст споруди 1914 року.Під час війни він був зруйнований. Під опори нового моста використовувалися частково збереглися опори мосту 1914 року. Однак будь-які документи, що підтверджують це, відсутні, тому визначити тип підстави фахівцям не вдається і в наші дні.

За радянських часів острів з містом з'єднувала ще і канатна дорога, проте в середині 2000-х років вона була закрита.

З боку Дніпропетровська у підніжжя моста встановлена ​​композиціяЛавка закоханих і Дерево щастя.Виконані вони з металу дніпропетровськими ковалями. Місце для появи цих символів вічного кохання було обрано не випадково, адже багато років місцеві жителі кріплять саме на цьому мосту замки щастя, як символ вірного кохання, а ключі від них викидають в Дніпро.

Як дістатися до мосту на Монастирський острів у Дніпропетровську

Дістатися до пішохідного моста на Монастирський острів можна на громадському транспорті, який рухається по Набережній Леніна, або на 1 трамваї відЦентрального залізничного вокзалу Дніпропетровська, Зупинка «Парк Шевченка» і прогулятися по правобережній частині парку.

Поруч з мостом розташовано багато цікавих пам'яток, в тому числі іскульптура «Колобки»,пам'ятник Будівельникам набережній, З моста відкривається прекрасний вид наводоспад «Поріг ревучий», А на Монастирському острові уваги туристів заслуговує один з найбільшихпам'яток Тарасу Шевченку,Свято-Миколаївський храміПам'ятний хрест візантійським монахам.

Цей об`єкт у маршрутах

Коментарі