Додати до маршруту

Парк Преображенський, Одеса

GPS координати: 46.46600342 30.72945786
Рейтинг:
310 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Чи можете ви уявити, що ще більше 200 років тому територіяОдесибула диким степом? А тепер місто Одеса вважається одним з найзеленіших в Україні. В ході прогулянки по місту ви зможете побачитибезліч парків і скверів. Одним з перших тут з'явився парк Преображенський.

Преображенський парк є гідною прикрасою Одеси. Це одне з небагатьох місць в місті, де панує тиша і спокій. Тут добре міркувати про вічне в тіні дерев.

Історія парку

Преображенський парк був закладений в 1937 році. Раніше на цьому місці були розташовані перша християнська, перший єврейський і караїмська кладовища. Під парком знаходяться поховання багатьох видатних особистостей. Наприклад, Льва Пушкіна, брата А.С. Пушкіна, і актриси німого кіно Віри Холодної. Також на території перебуваласвятиня - Храм всіх Святих. На жаль, роки атеїзму не пройшли безслідно для цього місця. Храм був зруйнований. На його місці був побудований Луна-парк. На сьогодні в паркуведуться розкопки древніх реліквій.

Загальні відомості

Преображенський парк займає територію в 13 гектар. На такій величезній площі висаджено більше 60 000 дерев і чагарників. Практично всі вони були завезені з інших областей країни. А деякі саджанці приїхали сюди з інших країн. Алеї займають порівняно невелику частину території парку. В основному ви можете насолоджуватися красою природи необмеженої рамками плану і дизайну. Навесні парк наповнюєтьсянезабутньою атмосферою романтики.

пам'ятки поблизу

Вулиця Преображенська наповнена архітектурними пам'ятками. Так що будь-який турист зможе цікаво провести тут час. Неподалік від Преображенського парку розташовуєтьсяОдеський зоопарк. Також сусідом парку є знаменитий ринок «Привоз», де можна відчути справжній одеський колорит.

Коментарі