Додати до маршруту

Парк Перемоги в Одесі

GPS координати: 46.44536209 30.75412178
Рейтинг:
224 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Єдиний одеський парк зі штучними ставками і фонтанами - улюблене місце відпочинку городян. Зелений куточок, де можна помилуватися плескатися у воді рибками, вважається одним з найбільш впорядкованих вОдесі. Два доглянутих острівця - саме гучне місце, адже діти так люблять грати на майданчику, нібито виросла зі ставка.

Парк заклали ще в 60-х роках минулого століття, віддавши під нього 55 гектар.Довгий час він приходив в запустіння, але за часів незалежності цей зелений куточок, який став притулком білок, реконструювали.

нині тутбагато розваг для дітлахів- майданчики, атракціони, водні велосипеди. Взимку ставки замерзають і одесити з радістю катаються на льоду. Також цей парк примітний тим, що саме тут знімали багато сцен старого радянського фільму «Пригоди Електроніка».

Парк, витягнутий в довжину, оточений кількома вулицями - Маршала Говорова, Сергія Варламова і проспектом Шевченка. Через дорогу від входу, розташованого з боку проспекту Шевченка, знаходиться площа 10 Квітня, на якій височить обеліск, встановлений на честь захисників Одеси.

Коментарі