Додати до маршруту

Парк Перемога, Київ

GPS координати: 50.46176147 30.60520935
Рейтинг:
299 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Якщо ви втомилися від метушливих київських вулиць і мрієте опинитися в тінистому парку, загляньте в цей зелений куточок - парк «Перемога». Соснові алеї, що виділяють приємний аромат, виведуть вас до дивовижномуштучного озера, Через яке перекинуто акуратні арочні містки. З них так зручно милуватися дикими качками, що знайшли тут свій притулок!

Парк Перемоги з'явився ще за радянських часів -його заклали в 1965 році. Він зайняв територію понад 80-ти гектар. Але заграв усіма барвами тільки в 2004 році, після реконструкції.

Найголовнішим пам'ятником парку вважаєтьсяКурган Безсмертя, Який увічнив героїв, полеглих під час Другої світової війни. Його створили з землі, привезеної з солдатських могил, розкиданих по всьому Радянському Союзу.

Біля входу відвідувачів парку зустрічає пам'ятник матері, Яка проводжає на фронт свого сина. Неподалік від нього можна зустріти сонячний годинник і яскраву альпійську гірку, виконану з гірських квітів, камінців і мохів.

Але є тут і маса атракціонів та інших розваг. Адже в парку знаходиться найстаріший в Києві льодовий каток. А зколеса огляду, яке підносить на висоту 30 метрів, Відкривається чудовий вид на лівобережжі. По неділях гостей парку своєю грою радує духовий оркестр. Найближча станція метро - «Дарниця».

Коментарі