Додати до маршруту

Парк Молодіжний, Дніпропетровськ

GPS координати: 48.48687744 34.93909073
Рейтинг:
270 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Парк & laquo; Молодіжний & raquo; (Колишній міський молодіжний парк імені Леніна) знаходиться поблизу набережної Дніпра неподалік від річкового вокзалу. Це часто відвідуване місце міста, що пов'язано з вдалим територіальним розташуванням і цікавою інфраструктурою парку. Крім шикарною зелені і акуратних алей, тут влітку і взимку завжди є чим розважити себе і велику сімейну компанію.

Сучасний стан парку

Молодіжний парк був реконструйований у 2000-х роках з додаванням нових скульптур, сувенірних кіосків та літніх кафе. Велика площа зелені знаходиться в доглянутому стані іперетікає в сучасний спортивний центр. Після ремонту та відновлювальних робіт була прибудована капітальна спортивна арена для футболістів з якісним газоном і зоною для вболівальників. Поле користується великою популярністю у молодих спортсменів. Також алеї парку приведуть гостей до новітнього льодовому палацу, обладнаному за всіма правилами і останнім словом техніки. Тут можна покататися на ковзанах або подивитися хокейний матч під час змагань.

скверперетворений в красиве місце відпочинкуз доглянутими клумбами, газонами і живим водоймою. Особливо улюблена алея у городян & ndash; центральна з фонтаном, який був доданий недавно. Він має вигляд багаторівневої чаші з очолює Купідон. Тут можна не тільки насолодитися цікавим видом металевої скульптури фонтану, а й освіжитися в спекотні дні. Збереглася і меморіальна стела, поставлена ​​перед відкриттям парку. На ній є бронзова скульптура і пам'ятні написи.

Цікаві місця поруч з парком

Просуваючись по набережній, на якій розташований парк, варто відвідати один зтеатрів містаабо ж рухатися далі в напрямку річки Дніпро. За таким маршрутом буде цікавим досягтиМерефо-Херсонського мосту. Він вважається пам'ятником архітектури і визнаний найдовшим залізничним мостом Європи.

Коментарі