Додати до маршруту

Пам'ятник дружині моряка (Морячка), Одеса

GPS координати: 46.49186325 30.74797058
Рейтинг:
1757 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Пам'ятник дружині моряка з'явився вОдесідо Дня міста 2 вересня 2002 року. Цікава композиція молодої жінки з маленькою дитиною у морського причалу відразу припала до душі всім городянам.

Складна скульптурна група з бронзи представлена ​​на набережній Одеси, з висот якої відкривається гарний вид на що приходять і йдуть кораблі. Для жінки з малюком був створений спеціальний парапет, що нагадує по виду балкончик. Металеву ковку йому зробили з декоративних квітів і спрощеного герба Одеси.

Сама ідея створення пам'ятника дружині моряка виявилося складно здійсненним, так як необхідно було втілити в одній жіночій фігурі кілька образів. Щоб в ній читалися смуток про майбутню розлуку з чоловіком, любов до батька своєї дитини і терпляче очікування біля моря.

Талановитому скульптуру А. Токарєву ці завдання виявилися під силу. Героїня-морячка повністю відповідає образу таких дружин.

Крім того, в Одесі можна знайти десятки скульптур геніального автора з незвичайними сюжетами добре знайомих героїв. Одним з таких єпам'ятник Гоцману, Який можна знайти на вулиці Єврейській біля головного управління міської міліції.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі