Додати у маршрут
Додати в обране
Повідомити про помилку

Пам'ятник Туристу, Кам'янець-Подільський

Регіон:
GPS координати: 48.67551422 26.57287407
Рейтинг:
37 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут
Додати в обране
Повідомити про помилку

На центральній площіКам'янця-Подільського, біляміською ратушею, Височить оригінальна статуя - пам'ятник туристу. Скульптура, виконана із заліза, постала перед жителями і гостями міста на урочистому відкритті туристичного сезону. Нова пам'ятка добре вписалася в архітектурну композицію центру на Ратушній площі.

Історія пам'ятника

Відкрили пам'ятник туристу в квітні 2013 року на День міста, напередодні початку туристичного сезону. Над створенням скульптури працювали Роман Кліщ і Сергій Кляпетура.

Висота статуї трохи перевищує 2 м, а вага складає близько 80 кг. Пам'ятник туристу зроблений з цілісного чорного заліза, що гарантує йому довге життя і захист від негоди.

Людина, відлитий з металу, має дуже худе, спортивна статура і явно стомлений вигляд. «Справжній турист весь час подорожує і, як правило, найчастіше пішки, тому має такий виснажений вигляд», - пояснюють творці пам'ятника.

Його погляд звернений вгору, до неба, до зірок, а може просто в черговий пам'ятки, яких на життєвому шляху досвідченого туриста трапляється величезна кількість. На шиї у нього висить великий фотоапарат, а за спиною - компактний рюкзак.

Всі деталі пам'ятника - одяг, взуття, головний убір - зроблені з великою точністю і скрупульозністю. За своєю величиною і формою вони повністю відповідають реальним предметам.

Незважаючи на те, що пам'ятник має досить похмурий забарвлення, він абсолютно не відштовхує увагу мандрівників. Швидше навпаки, своєю безпосередністю і креативністю на тлі інших міських споруд кидається в очі в першу чергу.

Пам'ятник туристу, як і багато інших пам'яток світу, має свої особливості і секрети. Так, за народним повір'ям, кожен, хто доторкнеться до пачки грошей, захованих у нього в лівій кишені шортів, неодмінно розбагатіє.

Як доїхати

Пам'ятник туристу розташований в центрі міста на Ратушній площі. Доїхати сюди можна будь-яким транспортом, що прямує до центру.

Цей об`єкт у маршрутах

Цей об`єкт у статтях

Коментарі