Додати до маршруту

Пам'ятник Туристу

GPS координати: 48.67549133 26.57243919
Рейтинг:
3855 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

На центральній площі міста Кам'янець-Подільський, біля міської ратуші, стоїть оригінальна статуя - пам'ятник туристу. Скульптуру, виконану із металу, було відкрито для публіки під час урочистого відкриття туристичного сезону 2013 року. Нова пам'ятка добре вписалася в архітектурну композицію центру міста на Ратушній площі.

Історія пам'ятника

Відкрили пам'ятник туристу в квітні 2013 року на День міста, напередодні початку туристичного сезону. Над створенням скульптури працювали Роман Кліщ і Сергій Кляпетура.

Висота статуї трохи перевищує 2 м, а вага складає близько 80 кг. Пам'ятник туристу зроблений з цілісного чорного заліза, що гарантує йому довге життя і стійкість до негоди.

Людина, відлита з металу, має худорляву, спортивну статуру і явно виснажений вигляд. «Справжній турист весь час подорожує і, як правило, пішки, тому має такий стомлений вигляд» - пояснюють творці пам'ятника.

Його погляд спрямований вгору, до неба, до зірок, а може просто на чергову пам'ятку, яких на життєвому шляху досвідченого туриста трапляється величезна кількість. Не зважаючи на втому, погляд туриста сповнений захвату і натхнення. На шиї у нього висить великий фотоапарат, а за спиною - компактний рюкзак.

Пам'ятник туристу, Кам'янець-Подільський

Всі деталі пам'ятника - одяг, взуття, головний убір - відтворені з великою скрупульозністю, аби якомога більше відповідати реальним предметам.

Незважаючи на те, що пам'ятник має дещо похмурий вигляд, він абсолютно не викликає відрази у мандрівників. Швидше навпаки, своєю безпосередністю і креативністю, на тлі інших міських споруд, кидається в очі в першу чергу.

Пам'ятник туристу, як і багато інших пам'яток світу, має свої особливості і секрети. Так, за народним повір'ям, кожен, хто доторкнеться до пачки грошей, захованих у нього в лівій кишені шортів, неодмінно розбагатіє.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі