Додати до маршруту

Пам'ятник Тарасу Шевченку, Луцьк

GPS координати: 50.74666977 25.33084869
Рейтинг:
1245 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Пам'ятник Тарасу Шевченку вЛуцькурозташований на тлі одного з провідних українських ВНЗ - Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Будь-який турист здивується незвичайної плутанини, що виникла в Луцьку. Пам'ятник Тарасу Шевченку встановили навпроти університету імені Лесі Українки, а її пам'ятник можна відшукати навпроти театру імені Тараса Шевченка.Ця особливість вже не дивує місцевих жителів, Але гості міста повинні це врахувати при вивченні туристичних маршрутів.

Історія пам'ятника Тарасу Шевченко

Майже в кожному місті України можна знайти пам'ятник, вулицю, театр, бюст або пам'ятний знак, присвячений самому видатному поетові української історії - Тарасу Шевченку. Таких пам'ятників по всьому світуналічується близько 1300 одиниць, Більше сотні з яких за межами країни.

Великий поет прославився творами українською мовою, присвячених боротьбі з кріпацтвом, проблем простих селян, а також сотнями робіт про любов до батьківщини.

Встановлено пам'ятник в 1995 році. Його автори - скульптор Е. Кунцевич, архітектори О. Стукалов і А. Бідзіля.

Де подивитися пам'ятник Тарасу Шевченку

Розташований пам'ятник в Луцьку, в центральному районі міста, на проспекті Волі. Дістатися до нього можна з перетинають проспект вулиць Винниченка або Шопена. Також можна підійти до пам'ятника Шевченку з зворотного боку університету імені Лесі Українки, з вулиці Степана Бандери.

Коментарі