Додати до маршруту

Одеський фунікулер

GPS координати: 46.48866272 30.74269104
Рейтинг:
1719 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одеський фунікулер - одна з найбільш видовищних пам'яток Одеси. Його безроздільно асоціюють з розташованої в двох крокахПотьомкінськими сходами, Яка спочатку фігурувала з фунікулером в єдиному архітектурному ансамблі.

Історія будівництва швидкого спуску в кабінках почалася ще в середині 19 століття. городяни користувалисялегендарної сходамитак часто, що це місце стало неймовірно захаращені портовими працівниками, простими робітниками і неблагополучним людом. Заможним громадянам стало незручно виступати по мальовничим східцях і були потрібні істотні зміни.

В1895 році стартував перший проект(Розроблений французами) зі створення електричної надземної дороги. 8 червня 1902 року відбулося урочисте відкриття платної підвісної дороги з кількома кабінками іпавільйоном на бульварі. Відбою від охочих немає по сьогоднішній день.

Фунікулер надзвичайно популярнийу всіх гостей міста: він дозволяє зробити цікаву прогулянку по найкрасивішому районуОдеси, Насолодитися видами на великий порт і Чорноморське узбережжя.

Коментарі