Додати до маршруту

Обухівський (Кіровський) ліс, Кіровське

GPS координати: 48.53158951 34.91697693
Рейтинг:
261 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Обухівський ліс (або як його іноді називають Кіровський) знаходиться в 30 кілометрах від центруДніпропетровська. Він пов'язаний із заповідною природоохоронною зоною, яка перетікає в знаменитийДніпровсько-Орільський заповідник.. Разом вони утворюютьнадзвичайної краси живу природу.

краси лісу

Природа лісу неймовірно насичена дикої рослинністю, рідкісними видами зникаючих тваринний (дикі кабани, лисиці, косулі та інші). Але найдивнішим з побаченого в Обухівському лісі стане наявність всіляких птахів, так як поруч розташованийорнітологічний заказникзі штатом учених і власну лабораторію.

Обухівський ліс знаменитий своїми зручними зонами для відпочинку. Протягом дачного сезону кожні вихідні галявини лісу переповнені відпочивальниками. З різних сторін лісу є дачні кооперативи, бази відпочинку, дитячі оздоровчі табори, лікарні, а в останні роки з'явилися готелі і спа-комплекси котеджного типу. Всі вони розташовані в прибережній зоні з виходом на пляж річки Оріль.

Маршрути катером і автомобілем

Для повної зручності відпочиваючих по водах річки Оріль був пущениймаршрутний катер. Він відкриває сезон 1 травня кожного року і закриває в вересні. Ходить катер тільки у вихідні дні і п'ятницю о 8 годині ранку з річкового вокзалу Дніпропетровська, забираючи відпочиваючих в 6 вечора з різних місць лісу. В цілому прогулянка на катері до крайньої точки призначення становить 1 годину 15 хвилин. За цей час туристи можуть побачити пейзажі річки Дніпро, десятки островів і Орільський заповідник.

На автомобілі найпростіше дістатися через селищеКіровське, На ім'я якого часто називають ліс. Він примикає до Дніпропетровська з боку нової траси наКиїв. Здійснюючи прогулянку машиною, можна зробити кілька зупинок, щоб насолодитися чистим повітрям соснового бору

Коментарі