Додати до маршруту

Надслучанський регіональний ландшафтний парк

GPS координати: 50.80604172 27.05483627
Рейтинг:
265 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Надслучанський регіональний ландшафтний парк відмінно підходить для усамітнення з природою. Він був створений в 2000 році. Його площа становить 17 тисяч гектар.

Місцеві жителі і туристи з усього світу називають цей парк«Українською Швейцарією». За однією з версій, його так називають завдяки дружині одного місцевого князя. Колись давно він взяв собі в дружини швейцарку, її батьки (приїхавши до неї в гості) порівняли це місце зі Швейцарією в мініатюрі.

На території паркузберігається багато чудесживої природи. Багато мешканців занесені в Червону книгу. Тут мирно існують Махаон, очеретяні жаби, чорні лелеки, глухарі, сірі журавлі та багато інших дивовижні тварини. Якщо вам пощастить, ви зможете зустріти досить рідкісних руду чаплю і лебеді-шипуни.

Рослинність парку характерна для Полісся. Тут соснові ліси непомітно перетікають в сосново-дубові гаї, хвойне повітря наповнює ліс. Хочеться ще і ще вдихати цей п'янкий повітря. Тишу лісу розбавляє завзятий передзвін птахів. У Надслучанський парку займаються також охороноюрідкісних рослин. На території парку ростуть такі рідкісні дерева, як верба чорнична і верба Старка.

Добиратися до парку зручніше на автомобілі до села Соснове. Звідти пройтися до річки Случ і насолоджуватися красою природи.

Коментарі