Додати до маршруту

Національний природний парк Прип'ять-Стохід

GPS координати: 51.85122299 25.30217361
Рейтинг:
248 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Національний природний парк «Прип'ять-Стохід» був заснований в 2007 році. Він вважається одним з наймолодших парків України. парквідіграє дуже важливу рольвзбереженні унікальної первозданної природиПолісся.

На значній території парку розкинувсявеличезний ліс. Там можна зустріти унікальні реліктові рослини: дерева і чагарники, вік яких вражає навіть вчених. Тут дуже красиво і спокійно. Багато туристів приїжджають сюди спеціально для того, щоб відчути умиротворення, яке панує в цих лісах. На території парку можна зустріти і інші цікаві творіння природи, наприклад, велика частина парку зайнята таємничими болотами. Грунт нагадує мозаїку, викладену майстерним майстром. А річка Стохід буквально розтікається насотні рукавіві усть.

Багатий національний парк і рідкісними тваринами. Багато з них занесені до Червоної книги Європи. З метою їх охорони і був створений цей заповідник. В озерах водиться багато риби. Це місце - рай для любителів риболовлі. Але по-справжньому рідним домом парк став для сотні видів птахів. Навесні ліс наповнюєтьсяпрекрасним співом птахівта чарівними ароматами трав.

На території національного парку знаходятьнайцікавіші археологічні пам'ятки. Деякі з них відносяться до мезозойської ери. Незаймана природа парку зберігає в собі ще багато цікавого і незвіданого. Охороною цього унікального місця займаються як працівники заповідника, так і вчені-екологи з усього світу.

Національний природний парк «Прип'ять-Стохід» -ідеальне місце для відпочинкуі оздоровлення душі і тіла. До парку можна дістатися автобусами з Луцька або Ковеля.

Коментарі