Додати до маршруту

Водно-інформаційний центр (Музей води), Київ

GPS координати: 50°27'09.3"N 30°31'54.4"E
Рейтинг:
3277 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В глибині Крещатского парку стоять дві старовинні водонапірні башти. Понад 130 років тому вони служили жителям Києва за призначенням. В одній з них тепер розташувався Музей води.

Музей був створений з метою познайомити людей з особливостями земної гідросфери, з історією водопостачання Києва та показати до чого призводить нераціональне використання води. Тут можна дізнатись багато нового про таку просту речовину, як вода. До місця вас доставить спеціальний ліфт, тому що вся експозиція знаходиться під землею. Екскурсоводи проведуть вас по шляху, який проходить вода, випадаючи на землю дощем.

У цьому музеї вам не буде нудно. Багато експонатів динамічні. Наприклад, справжня ванна кімната, в якій завжди тече вода. Деякі експонати і зовсім живі. В одному із залів знаходиться басейн з японськими рибками, які дуже люблять відвідувачів і вистрибують, щоб привітати їх.

У музеї є спеціальний грот, в якому з водою відбуваються справжні чудеса. Можна побачити і водоспад, і дощ з грозою, і навіть почути гуркіт грому. Неймовірні відчуття!

Працівники музею активно задіюють туристів в екскурсіях. Наприклад, діти не втрачають можливості вирити лопатками власне русло річки в піску. А від шоу з мильними бульбашками в захват приходять не тільки діти, а й дорослі.

Ви не пошкодуєте витраченого часу, якщо відвідаєте музей води в Києві. Яскраві емоції та незабутні враження вам гарантовані. Вартість вхідного квитка становить 35 гривень. Працює музей з середи по п'ятницю з 10:00 до 17:00, а в суботу та неділю з 10:00 до 18:00. Найближча станція метро - Майдан Незалежності.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі