Додати до маршруту

Музей пошти у Львові

GPS координати: 49.84259415 24.03267097
Рейтинг:
1595 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У світі інноваційних технологій важко уявити, що лист могло йти до свого адресату кілька місяців. Пам'ять про ті часи зберігає Музей пошти наплощі Риноку Львові.

Львівський музей пошти є першим музеєм такого роду в Україні. Свою роботу він розпочав восени 2008 року.палац Бандінеллірозмістив в своїх стінах цей особливий музей. Вибір припав на це місце не випадково, саме тут чотири століття тому розпочало свою роботу перше поштове відділення України.

У трьох залах представлено різноманіття найцікавіших експонатів. На першому поверсі розташовані старовинні поштові сумки, належали листоношам того часу. Найбільше в музеї пишаються першими листівками і мундиром 30-х років. Другий поверх і розміщений тамІсторичний музейзнайомить гостей з королівської експозицією, європейськими меблями, сріблом, предметами інтер'єру.Об'єкти художнього мистецтварозміщені на третьому поверсі. Поруч з галереєю портретів і живописом неймовірно красиве збори старовинних фото міста.

Палаццо Бандінеллі, в якому розміщений музей, неймовірно красиве архітектурне творіння,пам'ятка містав стилі ренесанс. Цьому будинку вже понад 300 років, він заворожує своїм старовинним зовнішнім виглядом, спокоєм і стриманою красою. Спочатку будинок будувався для медика Яроша Ведельського, але відомим він став якнайстаріше відділення пошти в Східній Європі.

Всім бажаючим доторкнутися до історії, побувати в самих старовинних будинкахЛьвова, Обов'язково варто відвідати Музей пошти. Час, проведений в палаці Бандінеллі, залишиться в пам'яті назавжди, подарує незабутні приємні моменти.

Коментарі