Додати до маршруту

Музей Миколаїв - місто моряків і корабелів, Миколаїв

GPS координати: 46.94301605 32.02958298
Рейтинг:
2952 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту
Додати до маршруту

ВМиколаєвіз'явися музей моряків і корабелів - данина пам'яті славним людям, які будували місто і відроджували суднобудування. В одній із загальноосвітніх шкіл міста було урочисто відкрито музей «Миколаїв - місто моряків і корабелів». Культурна установа стала підсумком багаторічної копіткої роботи вчителів, учнів та їх батьків.

про музей

Музей моряків і корабелів було створено і урочисто відкритий 17 жовтня 2015 в школі № 19, завдяки силам місцевих жителів, які зробили вагомий внесок в поповнення фондів молодого закладу. Організатори музею впевнені, що проведення тут занять допомагає краще розуміти історію рідного краю зберігати про нього пам'ять, а то і відчути себе частиною історичних подій.

Експозиція музею моряків

Експонати для музею збирали всім миром. До експозиції увійшли:

  • фотографії видатних миколаївців, які брали участь у розвитку будівництва кораблів;
  • особисті речі відомих жителів;
  • фоторепродукції знаменитих кораблів, побудованих на Миколаївській верфі;
  • документи по освіту міського голови В. Чайки;
  • бінокль А. Назарова - командира авіаносця "Мінськ".

Головний лікар А. Дем'янов був настільки вражений і захоплений роботою школи, вирішив передати до фондів музею унікальне творіння - картину авіаносця «Тбілісі». Експонати розташовуються в навчальному класі, де проводять уроки історії.

Як дістатися до музею

Музей «Миколаїв - місто моряків і корабелів» знаходиться на вулиці Передовій. Неподалік розташовані зупинки «Вулиця Залізнична» і «Оптовий ринок», де проходять маршрути багатьох місцевих таксі.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі