Додати до маршруту

Музей історії туалету

GPS координати: 50.43605423 30.53674507
Рейтинг:
2422 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Однією з незвичайнихкиївських пам'яток є, як це не дивно, музей історії туалету. Так-так, ви все правильно прочитали, саме цього предмету людської необхідності створили музей.

Він був відкритий по приватній ініціативі в 2006 році.Експонати колекції розкажуть про історію розвитку туалетуі каналізації з давніх часів до наших днів. Експозиція музею налічує понад 400 експонатів (оригінальних предметів, макетів, ілюстрацій, статуеток). Завдяки вдалому побудові експозиція здається динамічною і різнобічної. Кожен музейний сектор має власний художній задум, заснований на хронології розвитку експонатів. Частка гумору, привнесена в експозиційний ансамбль, відрізняє даний музей від інших. Серед експонатів музею навіть є цінні раритети: вікторіанський ватерклозет і німецьке портативне біде 19 століття, унітази, зроблені із золота, дерева і навіть поролону.

Музей історії туалету - цемісце, де буде цікаво і дітям, і дорослим. Тому, якщо ви думаєте, що вже давно побачили все найцікавіше, відвідайте цей музей.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі