Додати до маршруту

Музей Гуцульщини, Верховина

GPS координати: 48.15573120 24.83024788
Рейтинг:
1508 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Історико-краєзнавчий музей Гуцульщини відкрили в 1938 році. Це двоповерхова дерев'яна будівля допомагає більше дізнатися про гуцульської культури і привертає тих, хто цікавиться історією і побутом Закарпаття. Характерно і місцезнаходження музею - село Верховина, заслужено вважається серцем Гуцульщини.

опис пам'ятки

Експозиція музею представлена ​​вельми гідно: різноманітні археологічні знахідки, в тому числі старовинні предмети побуту, традиційні вишивка та одяг гуцулів, картини, дерев'яні та глиняні вироби, книги і т. Д.Різноманітні і предмети мистецтва: Рушники та серветки з химерною вишивкою, шкатулки з дерева і берести, плетені кошики, вази і багато іншого.

Тільки тут можна відчути себе справжнім корінним гуцулом: вбратися в традиційний костюм і сфотографуватися на пам'ять. І, звичайно ж, не можна обійти увагоюзнаменитий гуцульський килим. Тут є можливість не тільки поспостерігати за створенням цього шедевра, але і самому сісти за ткацький верстат під час майстер-класу. У музеї регулярно проходять виставки місцевих художників, чиї картини носять яскраво виражений місцевий колорит.

Як дістатися до музею Гуцульщини

Музей розташований в смт Верховина Івано-Франківської області. Потрібно проїхати центр селища, біля аптеки повернути наліво, зліва від дороги буде розташований музей. Точна адреса: вул. Івана Франка, 5.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі