Додати до маршруту

Вінницький Світломузичний фонтан «Рошен», Вінниця

GPS координати: 49.23186111 28.48670578
Рейтинг:
2817 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Вінницький світломузичний фонтан «Рошен» визнанийодним з найбільш видовищних фонтанів Європи. Високі інженерні технології і правильно підібране освітлення забезпечують неймовірне водне шоу. Проектор, аудіосистема, підводні ліхтарі, лазери створюють цілий спектакль з живої води, падаючих хвиль і класичної музики.

«Рошен» є плаваючим фонтаном. Фахівці з усього світу оцінили його якнайбільший фонтан в Європі, побудований на відкритій воді. Кошти на будівництво виділив благодійний фонд Петра Порошенка. Проект був названий на честь кондитерської фабрики «Рошен», розташованої неподалік. Відкриття відбулося у вересні 2011 року до дня міста Вінниця.

Знаходиться це диво в руслі річки Південний Буг, біля острова Фестивальний. Унікальність фонтану полягає ще і в тому, що він має можливість залишатися в системі в зимовий період. Його опускають на дно річки без монтажу та інших складнощів.

Час роботи фонтану «Рошен»

Працює Вінницький світломузичний фонтан щодня з обіду до 22:00. Шоу буває постановочними (по музичним робіт Чайковського, Вівальді, Моцарта та інших), а також динамічними (простий рух під ритм музики). Всі подробиці необхідно уточнювати на місці. Фонтаном можна помилуватися з квітня до кінця жовтня.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі