Додати до маршруту

Пам'ятник Ільфу і Петрову «12-й стілець», Одеса

GPS координати: 46.48491287 30.73435211
Рейтинг:
3258 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Роман Ільфа і Петрова «12 стільців» став улюбленою книгою багатьох людей на пострадянському просторі, а фрази з цієї книги давно стали крилатими. Найпопулярніші з них прикрашають пам'ятник Ільфом і Петровим «12-й стілець» вОдесі.

Історія пам'ятника

Пам'ятник Ільфу і Петрову «12-й стілець» одесити встановили 1 квітня 1999 року. Та й знаходиться він в самому серці Одеси. Місце це дуже популярно, і сам пам'ятник цікавий. Точна бронзова копія бажаного стільця Остапа Бендера разюче відрізняється від усіх пам'яток. Хочете відчути себе героями відомого роману? Тоді мерщій сідайте на стілець і насолоджуйтеся. І не забудьте зробити пару знімків. А щоб вони вийшли яскравими, скористайтеся послугами одесита, який дає напрокат чемодан, капелюх і шарф самого Остапа Бендера.

Після пам'ятника 12-му стільцю, по країні почали ставити пам'ятники героям роману: в Харкові (скульптури героїв «12-ти стільців»,батька Федора),пам'ятник Бендерув Старобільську. Почали ставити схожі пам'ятники і в Росії (Санкт-Петербург, П'ятигорськ). Коли будете в Одесі, обов'язково відвідайте цей пам'ятник. І може вам вдасться знайти діаманти мадам Пєтухової.

Як доїхати

Пам'ятник Ільфу і Петрову «12-й стілець» знаходиться в одеськомуміському садуна знаменитійДерибасівській вулиці.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі