Додати у маршрут

Монастирський (Комсомольський) острів

Регіон:
GPS координати: 48.46617889 35.07426834
Рейтинг:
285 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут

Один з численних островів на річці Дніпро - Монастирський - оповитий таємницями та легендами. Невеликий острівець, який можна легко обійти пішки вздовж і поперек,знаходиться в центрі Дніпропетровська і є частиною паСіркаім.Т.Шевченко. Дорога до нього - суцільне задоволення, адже шлях лежить через пішохідний місток над Дніпром, вийти до якого можна або через старий парк, або по мальовничій набережній.

Назва острова пов'язують з візантійським монастирем, Який, за переказами, був розташований тут в середині 13 століття і був знищений татаро-монголами. У радянські часи острів офіційно іменувався «Комсомольським», нічого про ченців і церковників тут не нагадувало. Але якщо ви відвідаєте острів-парк зараз, то дійсно побачите там церкву. Правда, не візантійську, а сучасну -Храм Св. Миколаяз'явився в 1999 році. Білу церкву вінчає золотий купол. Біля неї ви побачите хрест. Існує легенда, що саме на цьому місці в I столітті свій хрест встановив апостол Андрій.

ниніострів - улюблене місце відпочинку городян і гостей міста. Довгі піщані пляжіпривертають відпочиваючих в жарку пору року. Тут же розташувалися затишні кафешки і атракціони, де бавляться діти. Батьки із задоволенням проводять тут дозвілля з дітьми, адже на острові знаходитьсязоопаркіакваріум. А зовсім недавно, в 2013 році, тут спорудилиштучний водоспад, Який мальовничо спадає по прямовисних скелях в Дніпро.

Цей об`єкт у маршрутах

Цей об`єкт у статтях

Коментарі