Додати до маршруту

Манявський водоспад

GPS координати: 48.62933350 24.30705833
Рейтинг:
286 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Манявський водоспад по праву можна вважати одним з чудес Карпат. Знаходиться він недалеко від однойменногоселана річці Манявки. Долина річки в нижній частині нагадує каньйон, обрамлений високими стінами. Вода падає на землю каскадами з трьох водоспадів.Загальна висота досягає 18 м.

Місцевість навколо водоспаду дуже мальовнича, гірську ущелину між обривистих скель повністю прикрашено зеленню. Таємнича місцевістьзберігає в собі безліч таємниць і легенд. Місцеві жителі вважають, що вночі біля водоспадів можна почути спів німф, які так і манять кожного, хто вирішить залишитися тут на ніч.

У підніжжя водоспаду розташувалося невелике озеро, вважається, що воно здатне омолодити будь-якого, хто ризикне тут викупатися. За переказами, тут знаходився храм язичницьких богів, які були покровителями молодості.

Дістатися до водоспаду можна по руслу річки Манявка або дорогий через село. З 2013 року центр рафтингу організовуєрегулярні тури по каньйону, а також спуски по водоспаду на мотузці.

Кожен турист, побувавши на Манявському водоспаді, зможе випробувати на собі чудодійну силу гірської води, відчутиприлив нових життєвих сил, А також насолодитися прекрасними краєвидами Карпат.

Коментарі