Додати до маршруту

Лісопарк, Діївка

GPS координати: 48.48910522 34.88246155
Рейтинг:
691 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Лісопарк в Диевке & ndash; це велика частина живої природи, збереглася поблизу кількох густонаселених районівДніпропетровська. Вона охоплює значну зону дикого лісу, Дніпровських плавнів, озер і урочищ. Відрізняється даний лісопарк унікальним розташуванням, багато місцевих жителів відвідують його по кілька разів на тиждень, тому що близькість житлових масивів дозволяє долати шлях до нього пішим ходом.

Історія місцевості

Передмістя Діївка був названий на честь одного з козаків епохи гетьманства Богдана Хмельницького. Максим Дій, на прізвище якого було дано ім'я передмістю, оселився тут в 1755 році. Незабаром невеличкий хутір став розростатися і перетворився в повноцінний містечко. Вдале територіальне положення & nbsp; зробило його популярним. Тут є & nbsp; хороший ліс, кілька водних плавнів & nbsp; і & nbsp; місто в декількох кілометрах. Сьогодні Діївка являє собою певнусуміш з дачних селищ, сучасних забудов і лісопарку.

Гарне місце для відпочинку

Красива лісова зона з озерами і луками дозволяє проводити тут всі вихідні дні спекотного літа або теплу весну. Для кожного знайдеться місце за смаком: або далеко від галасливих компаній в частіше густого лісу; або поруч з житловими масивами, щоб легко повернутися додому в зручний час. Відпочиваючі влаштовують пікніки, діти грають у воді, а любителі активного відпочинку можуть влаштувати партію в бадмінтон або що-небудь інше.Лісопарк зручний для будь-якого вікуі є доступним куточком живої природи у великому місті.

Як дістатися

Є цілий ряд маршруток, які доставлять гостей в лісопарк. Їхні номери: 40, 66, 95, 111, 121, 122, 156А. Крім того, парк можна легко відшукати, прогулюючись по масивах Комунар, Парус, Парус-2. Працює лінія метро до цих районів, відправлення з залізничного вокзалу.

Коментарі