Додати до маршруту

Центральний парк Адамівка (Курортний парк)

GPS координати: 49.27611542 23.50387001
Рейтинг:
231 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Трускавець - курорт, популярний, в першу чергу, своїми санаторіями і мінеральними джерелами. Але мало кому відомо, що місто має безліч визначних пам'яток, одна з яких - Курортний парк. Він являєтьсясерцем міста, Адже розташований в самому центрі.

Курортного парку вже понад 100 років. Його заснували в 1895 році, а 8 років тому було прокладено 14 кілометрів прогулянкових доріжок. З того часу парк мало змінився. Його ще називають Адамівка, в честь одного з ініціаторів реконструкції - Адама Сапеги. Прогулюючись стежками, можна побачитидіючі джерела. У центрі парку стоїтьпам'ятник польському поетові Адаму Міцкевичу, А поруч - дуб, посаджений в його честь. Варто відвідатимузей Михайла Біласа.

У парку завжди багато відпочиваючих. Облагороджені бювети; існує місцевий транспорт - «кінне таксі» та спеціальна парковка для нього. Тут проходять найрізноманітніші музичні і театральні виступи, нудно в парку не буває.

Кращого відпочинку та оздоровлення для всієї родини годі й шукати. Спів птахів і розмірений спосіб життя відверне від всіх турбот і суєти.

Коментарі