Додати до маршруту

Куренівський парк, Київ

GPS координати: 50.48814392 30.47118950
Рейтинг:
358 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У Подільському районі Києва, в трикутнику вулиць Олени Теліги, Фрунзе і Московським проспектом, розташувалася невелика зелена зона. До революції 1917 року тут був цегельний завод, а після Другої світової війни - майстерні та залізнична станція «Куренівка». Однак все це було знищено грязьовим потоком з бокуБабиного Ярув 1961 році, тоді ж був знесений і житловий район, загинули сотні людей. Відновлювати станцію після трагедії не стали, а на цьому місці був розбитийпарк Фрунзе, пізніше перейменований в Куренівський.

У 2000 році парк реконструювали. Зараз він акуратний, доглянутий, добре освітлений в темну пору доби. Тут ви знайдете все для відпочинку з дітьми, і навіть більше. Крім дитячих майданчиків, якими не здивуєш киян,в Куренівським парку є дитяче автомістечко. Тут все справжнє, як у дорослих, але тільки менше в розмірах: дороги з розміткою та знаками, перехрестями, розв'язками. Діти можуть, катаючись на автомобільчиках, вивчати правила дорожнього руху.

У парку працює грузинський ресторан - відвідувачів привертаєпрекрасний фонтан. Також в парку розташований клуб Концерт-хол «FreeДом».

Коментарі