Додати до маршруту

Костел Воздвиження та святого Йосипа, Підгірці

GPS координати: 49.93938446 24.98408508
Рейтинг:
3986 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Село Підгірці Львівської області особливе. Саме там розташована дивовижна пам'ятка, яка з першого погляду викликає масу приємних вражень і емоцій.

У 1752 році Вацлав Ржевуський видав указ почати будівництво усипальниці. У 1766 році всі роботи були завершені. Так і почав своє існування Римо-католицький костел Воздвиження та святого Йосипа.Романус виступав головним архітектором- варто відзначити його чудову роботу. Костел побудований в пишному стилі бароко, будівля відображає велич і силу: варто тільки поглянути на портик з 14 колон.

Костел привертає до себе увагу зеленим куполом. Поблизу величезного купола розміщені скульптури восьми святих. На превеликий жаль, одна з них не збереглася до сьогоднішніх днів: наслідки Другої світової війни.

Дорога до костелу незвичайна. Ви будете йти покрасивою липової алеї довжиною 300 метрів. Біля цієї дивовижної пам'ятки розташовані дві фігури святих. Одна з них - фігура Богоматері, друга зображує святого Йосипа. Перебуваючи біля костелу, відчувається особлива атмосфера, яка перенесе вас на кілька століть назад.

Багато туристів, які приїжджають в Підгірці подивитися наПідгорецький замок, Не знають про Воздвиженському храмі. Хоча він розташований зовсім поряд. Зараз церква знаходиться на реконструкції. Незважаючи на багато в чому плачевний стан храму, він вам неодмінно сподобається. Греко-католицька громада проводить в церкві святого Йосипа богослужіння.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі