Додати до маршруту

Корсунь-Шевченківська ГЕС

GPS координати: 49.41305923 31.26146317
Рейтинг:
1590 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Корсунь-Шевченківська ГЕС - перша українська електростанція, вона була побудована в 1934 році. Вона була першою малою гідроелектростанцією, спорудженої за проектом сільській енергетики. Гідроенергетика дуже перспективна галузь економічного розвитку, необхідна кожній країні завдяки гарантіям відновлення енергоресурсу, що було і є необхідним.

Корсунь-Шевченківська ГЕС має греблю на річці Рось, Яка утворює водосховище середніх розмірів, що знаходяться вісторико-культурному заповіднику загальноїплощею 80 га. Природа заповідника являє гарний бузковий ліс і піщаний пляж. Крім природних ландшафтних особливостей, в парковий комплекс входять картинна галерея і музей. Парк на своїй території має альтанкою і гротом, висіченим у скелі.Славиться парк своїми екзотичними насадженнями,наприклад, софорою японської, вікової сосною Веймутова, їй уже 300 років, а також 100-літніми дубами, в'язами, липами.

Корсунь-Шевченківський природний заповідник- дивовижне поєднання пейзажу і мощі гідроенергетики України. Приїжджайте і на власні очі побачите гармонійне поєднання краси і технічної потужності першої ГЕС України.

Коментарі