Додати до маршруту

Корчма-музей Деца у нотаря, Ужгород

GPS координати: 48.59196854 22.31913185
Рейтинг:
2066 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Корчма-музей & laquo; Деца у нотаря & raquo; є місцевою визначною пам'яткоюУжгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом закладу.
& Laquo; Деца у нотаря & raquo; & Ndash; це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків. Кожен зал оформлений по-різному, але тільки одне об'єднує всі приміщення & ndash; це гумор і сатира. & nbsp;Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.
& Laquo; Сто грамів у нотаріуса & raquo; & Ndash; дослівний переклад ресторану. А все тому, що ресторан розташований в будівлі, в якій раніше знаходився нотаріус. Таблички, вивіски, плакати, сувеніри & ndash; все виконано в гумористичному стилі. І навітьресторанне меню не залишить вас без посмішки: & Laquo; Апельсиновий сік (сльози майдану) & raquo ;, & laquo; Му-Му (Мукачівське каламутне) & raquo; і багато іншого. В результаті відвідування перетворюється просто в забавну екскурсію, після якої ще пару годин точно буде вболівати рот від посмішки.дужебагато цікавої та популярної сувенірної продукції: Різноманітні жартівливі посвідчення, пивні келихи. Багато, після відвідування ресторану,називають його міні-Одесою. Тут ви гарантовано отримаєте масу позитивних емоцій і відмінний настрій.
& Nbsp;

Коментарі