Додати до маршруту

Кондитерський дім Бондаренко, Мукачево

GPS координати: 48.43600464 22.72211456
Рейтинг:
522 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Кондитерський дім «Бондаренко» - мабуть, найсолодший об'єкт на туристичній карті міста Мукачево. У різних містах Закарпаття працює кілька філій закладу, проте будинок в Мукачеві був першим. Розташоване кафе в центральній частині міста, на вулиці Недецеи.

Асортимент кондитерського дому

Кондитерський дім «Бондаренко» в Мукачеві - це місце, де кожен відвідувач отримує унікальну можливість поласувати натуральними солодощами за помірну вартість. Також є можливість створити солодкі кондитерські шедеври під замовлення:

  • весільні торти;
  • корпоративні торти;
  • торти до дня народження;
  • ексклюзивні тістечка;
  • авторські солодощі та багато іншого.

Вся продукція виробляється з карамелі, шоколаду та бісквітів. В обробці кулінарних шедеврів кондитери використовують марципан. Продукція виготовляється за новими унікальними технологіями, у виробництві використовуються тільки високоякісні натуральні інгредієнти, кожен з яких має сертифікат якості. Можливо, саме тому кондитерський дім «Бондаренко» завжди сповнений відвідувачів і немає вільних місць.

Як дістатися до кондитерської в Мукачево

Кондитерський дім «Бондаренко» розташований в центральній частиніМукачево, Шлях до кафе проходить черезголовну площу міста, По вузькій дорозі через арку.

Мукачево - це місто обласного підпорядкування в Закарпатській області, знаходиться в 40 км відУжгорода. У місто прокладено безліч автобусних маршрутів, проходить залізниця.

Коментарі