Додати до маршруту

Кав'ярня «копальні кави», Львів

GPS координати: 49.84170532 24.03276634
Рейтинг:
1833 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Львів вважається кавовій столицею України. Однією з головних визначних пам'яток міста є кав'ярня «копальні кави». Вона знаходиться прямо в центрі Львова, наплощі Ринок, В книжковому магазині. Відкриття кав'ярні викликало ажіотаж не тільки серед туристів, але і серед самих жителів міста.

Кава добувають в шахті, розташованій під ратушею. Незважаючи на велику кількість клієнтів, персонал успішно справляється зі своєю роботою і не змусить вас довго чекати своє замовлення. Різноманітне меню налічує близько 30 позицій -це рецепти кавових напоїв з різних сортів кави.Кожен клієнт кафе може побачити на власні очі, як і хто готує каву.

для відвідувачіворганізовується і спуск в шахту. З метою дотримання заходів безпеки клієнт, який бажає спуститися під землю, зобов'язаний надіти спеціальний шахтарське спорядження.

У кафе можна придбати сувенір у вигляді керамічних чашок або кавомолки та, звичайно ж, кава, як мелений, так і в зернах. У «копальні кави» дуже затишно, а все завдяки плануванню інтер'єру: внутрішній простір приміщення ділиться його на секції, де можна в невимушеній обстановці поспілкуватися з друзями за чашкою «підземного» кави.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі