Додати до маршруту

Кнайпа «Криївка», Львів

GPS координати: 49.84133911 24.03231621
Рейтинг:
1845 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Кнайпа «Криївка» - це перший тематичний ресторан Львова. Розташований він у центрі міста наплощі Ринок. Перш ніж потрапити в оригінальний трактир, необхідно пройти, так званий «фейс-контроль» з умовним паролем. На вітальне «Слава Україні!» Потрібно відповісти «Героям слава!», Потім слід частування медом.

У ресторані два зали, за стилем нагадуютьпритулку УПАв період Великої Вітчизняної війни: дерев'яні стіни і меблі, гасові лампи, фотографії, листівки і плакати того часу. Інтер'єр доповнює бляшана посуд, військова амуніція на стінах. Обслуговуючий персонал у військовій формі і зі зброєю.

Цікавий тут не тільки інтер'єр, але і кухня. Меню в Криївці витримано відповідної стилістиці:оригінальні назви стравнаписані на «зістареної» папері. Традиційні ситні частування в кнайпі носять особливі назви, наприклад «Вечеря гауляйтера» або «цнотлива розвідніця». Голодним піти неможливо. Для любителів не тільки оригінальних назв, а й ефектною подачі є «Кава з порохом». Перед тим як поставити напій на стіл клієнта, офіціант підпалює порох на окремому блюді.

Кнайпа «Криївка» - особливий ресторан. З бажанням отримати заряд емоцій і смачно поїсти варто вирушати саме сюди. Любителем гострих відчуттів також сподобаєтьсяМазох-кафе, Що входить в десятку кращих закладів Львова.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі