Додати до маршруту

Каскадний водоспад «Сучавський Гук», Шепіт

GPS координати: 47.80319977 25.15578270
Рейтинг:
674 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Каскад водоспадів «Сучавський Гук» - унікальний природний пам'ятник Чернівецькій області. Розташувався на річці Сучава. Це каскад з трьох водоспадів. Загальна висота «Сучавського Гука» близько 5 м.

Знаходиться водоспад прямо біля дороги, що веде в село, недалеко від центральної його частини. Свою назву каскад водоспадів отримав завдяки річці, на якій розташувався, а також бурхливим потокам. Стікаючи вони видають своєрідний звук, який в народі прозвали «гук».

Як дістатися до «Сучавського Гука» в Шепоті

Каскад водоспадів знаходиться недалеко від села Шепіт. Це одне з найстаріших сіл Чернівецької області, воно було засноване в 1490 році. Розташоване в 120 км відЧернівців, Біля самого кордону з Румунією (кордон проходить прямо біля села, по річці Сучава). Сюди прокладені автобусні маршрути з Чернівців, а також найближчих міст. Також у туристів є можливо дістатися сюди на особистому автотранспорті.

пам'ятки поблизу

У цьому ж Путильському районі в селі Підзахаричі знаходитьсяпечера Довбуша. Місця ці славляться своїми мальовничими краєвидами на полонини, найчистішим гірським повітрям і багатою історією. Печера знаходиться буквально в годині їзди. Вона часто відвідувана туристами, так як шлях до неї не вимагає особливої ​​підготовки.

Коментарі