Додати до маршруту

Парк-музей Карпати в мініатюрі, Яремче

GPS координати: 48.44490433 24.53706551
Рейтинг:
2890 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В Яремче було створено унікальний парк-музей «Карпати в мініатюрі», який детально відображає архітектурні пам'ятники і об'єкти культурної спадщини Карпат. Парк-музей став новою туристичною визначною пам'яткою і одночасно майданчиком для нестандартного вивчення географії та історії Карпатського краю.

Особливості парку-музею

Парк-музей «Карпати в мініатюрі» став спільним проектом громадської організації «Центр ділових і соціальних ініціатив» таКарпатського національного парку.Зусиллями цих двох організацій проект реалізований в 2015 році, а 21 липня цікавий об'єкт урочисто презентували. Розмістили його в урочищі Жонка, який знаходиться на території Карпатського НПП.

Метою проекту стало сприяння екологічному туризму в регіоні та створення нової туристичної пам'ятки, яка урізноманітнює послуги і доповнює цікаве дозвілля гостей, які відвідують курортне містечко.

експозиція музею

На сьогодні парк-музей «Карпати в мініатюрі» налічує близько 18 об'єктів, в число яких входять:

За відомостями організаторів парк-музей «Карпати в мініатюрі» буде вдосконалюватися і збільшуватися кількість музейних об'єктів.

Як дістатися до парку

Музей мініатюр вЯремчерозташований в урочищі Жорна, на території національного парку, який знаходиться на вулиці Грушевського. Вулиця розташована паралельно шосе Н09, через яку проходить багато маршрутів як міського, так і громадського транспорту.

Графік роботи:парк відкритий щодня з 10:00 до 20:00 круглий рік.

Вартість квитків:для дорослих становить 30 грн, для школярів - 20 грн. В ціну входить вартість екскурсії.

Коментарі