Додати до маршруту

Кав'ярня Три бобра, Дніпропетровськ

GPS координати: 48.46268845 35.05055618
Рейтинг:
416 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Кав'ярня «Три бобра» - це те місце в центріДніпропетровська, Куди хочеться прийти ще багато разів, щоб зрозуміти всі цікаві деталі закладу. Тут неймовірно кавова атмосфера, жива трава на підвіконнях, чистий насичений кави без домішок і свіжі тістечка. Дійсно, кав'ярня «Три бобра» - атмосферний місце.

Легенда і концепція

«Три бобра» походить від жартівливого вимови назви «True Brew Bro» дніпропетровського проекту ексклюзивного обсмажування кавових зерен. У проекті не буває однакового кави, його завжди смажать на окремі замовлення і в невеликих кількостях.

Персонал в кафе досить привітний, самі з посмішкою називають себе «кавовими фанатиками». А якщо серйозно, заклад має місію: в «Трьох бобрах» хочуть знищити міф про те, що кава, мовляв, не п'ється без цукру або вершків. І не забувають про багатьох альтернативних методах заварювання ароматного напою, що також пов'язано з концептуальністю цього закладу. Тут роблять все, щоб взагалі нічого не заважало насолоджуватися кавою. Ніяких пом'ятих салфеточек, дурних квіточок і т. Д. Тільки ви і кави.

Меню кав'ярні «Три бобра»

Кавова реальність тут без домішок. Тільки чистий смак і аромат. Хоча деякі позиції в меню змусять вас поговорити з приємними бариста (всього їх тут четверо, а щодня за стійкою -двое). «Кемекс», «V-62», «Аеропресс», «Сифон», «Раф кави», «Чай», «Не чай» або оригінальний «Бариста Чойс». Що хочете? А може какао? Суворим прихильникам класики - еспресо. Тим більше, що багато дніпропетровців вважає цей заклад кращим в місті.

Відносно солодощів, то і їх тут трохи є. Вам запропонують: тарт (з горіхами - особливий!), «Три молока», класичне шоколадне печиво, дещо аскетичний Брауні (без морозива, м'яти та інших зайвих речей). Кухня тут призначена для мінімалістів. Зрештою, смак кави все пояснює без зайвих слів.

Інтер'єр і екстер'єр

Атмосферу в «Трьох бобрах», звичайно, створює і вміло підібраний інтер'єр. Всюди можна побачити несподівані графіті на стінах, навколо - кавові колби, а також різні речі для приготування кави, яким важко відразу підібрати назву :) «Бобри» навіть проводять воркшопи «Кава і фізика», які виглядають тут цілком гармонійно. Дерево, залізо, скло, простота в тлі зеленої травички - кожен столик у кав'ярні явно відкриває її з іншого боку.

Зовні вас зустрічає смішний бобер на склі. Крім того, є затишні місця, де можна присісти. Є ще один важливий елемент екстер'єру - це аромат кави, який чарівно відчувається навіть на вулиці.

послуги закладу

  • Резервування столиків.
  • «Walk-Ins Welcome».
  • Підходить для спільнот.
  • Зручно для дітей.
  • Каву з собою.

Як дістатися до кав'ярні

Кав'ярня «Три бобра» в Дніпропетровську знаходиться в самому центрі міста, напроспекті Карла Маркса, Будинок 42. Зупинка транспорту - «вул. Барикадна ». Їхати можна тролейбусом № 1 або маршрутним таксі №№ 53Б, 78, 87Б, 88, 101A, 116, 118, 124А, 126, 132, 146Б і 157A.

Коментарі