Додати до маршруту

Молодіжний театр МІСТ, Київ

GPS координати: 50.46590042 30.52308083
Рейтинг:
886 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Театр-студія & laquo; МІСТ & raquo; був створений в 2005 році. За словами художнього керівника театру Юлії Гасиліною, міст для творців театру перш за все асоціюється з переходом & ndash; на інший берег, іншу територію, інші межі свідомості.

Однак разом з тим Міст виступає як символ єднання між митцями і широкою публікою, драматургами і режисерами, між поколіннями.

Діяльність театру-студії & laquo; МІСТ & raquo;

& Laquo; МІСТ & raquo; є театром сучасної драматургії. Дух сучасної епохи чітко простежується в його спектаклях. Молодіжним театр називають через орієнтацію на публіку і молодої перспективної театральної трупи. & Laquo; МІСТ & raquo; має свою студію, де проводяться акторські тренінги. & nbsp;

Репертуар & nbsp; театру:

  • & Laquo; Маленький цирк великих сподівань & raquo ;, за творами Ханоха Левіна.
  • & Laquo; Зоряна мандрівка & raquo; і & laquo; Одінадцята заповідь, або Ніч блазнів & raquo ;, за творами Неди Нежданої.
  • & Laquo; Комедії-хвилинки & raquo ;, за п'єсами Жаннин Вормс.
  • & Laquo; Станція & raquo; і & laquo; Як стати справжнім бегемотом & raquo; драматурга Олександра Вітра.
  • & Laquo; Івонна, принцеса Бургундська & raquo ;, за твором Вітольда Гомбровича.

Вистави проходять в приміщенні культурного центру видавництва & laquo; Смолоскип & raquo; по вулиці Межигірській, 21, а також в приміщенні Києво-Могилянського театрального центру & laquo; Пасіка & raquo ;.

Як доїхати до театру & laquo; МІСТ & raquo;

До приміщень, де відбуваються вистави & nbsp; Молодіжного інтерактивного сучасного театру & laquo; МІСТ & raquo ;, буде зручно доїхати на метро. Необхідно вийти на станції & laquo; Контрактова площа & raquo ;.

Коментарі